O hodowli słów kilka.

 

W swojej hodowli dążę do tego, aby szczeniaki było możliwie jak najlepiej przygotowane do życia. Zależy mi na psach zdrowych, o dobrym charakterze, przyjaznym usposobieniu, chętnych do pracy z człowiekiem. Wybierając rodziców kieruję się powyższymi założeniami. Każdego malucha traktuję tak jakbym chciała, aby ktoś przygotował go dla mnie. Bez wyjątków. Najlepiej jak potrafię.

Jeśli jesteś zainteresowany moimi szczeniakami wiedz, że są one od początku swojego życia moimi oczkami w głowie. Od pierwszej chwili zobaczenia na ekranie USG maleńkich bijących serduszek. Moje psy i hodowla są dla mnie pasją. Caisey i Yumi nie pracują na moje utrzymanie, wręcz przeciwnie.
Od razu wyjaśnię, że nie mam nic przeciwko hodowcom żyjącym z hodowli- takie rozwiązanie ma również swoje plusy. Hodowca żyjący tylko hodowlą siłą rzeczy będzie miał większe doświadczenie. Osobiście potępiam jedynie pseudohodowle i wyzyskiwanie w nich suk hodowlanych, które zasługują na szacunek, a nie mękę w tragicznych warunkach.

Mieszkamy w sporym mieszkaniu w kameralnej kamienicy. Szczeniaki rodzą się w miejscu, w którym matka czuje się komfortowo, a tak się składa, że jest to akurat nasz salon ;) Maluchy rozwijając się mają styczność z odgłosami życia codziennego.

Pamiętaj proszę, że zależy mi na jak najlepszych domach dla moich psiaków. Jeśli jesteś zainteresowany szczenięciem ode mnie napisz proszę trochę o sobie, swoim życiu, planach wobec szczeniaka. Daj znać czego szukasz.

Wiedz, że nie rezerwuję szczeniąt przed ich narodzeniem. Wstępna rezerwacja dokonywana jest po narodzinach, chociaż radziłabym, aby faktyczny wybór konkretnego pieska miał miejsce dopiero kiedy maluchy nieco podrosną, a ja będę w stanie powiedzieć więcej o ich charakterach. Dopiero wtedy najlepiej można mówić o finalnym wyborze szczenięcia :)

Chcesz wiedzieć więcej, dopytać o coś? Pisz śmiało: szyper.aleksandra@gmail.com

.

© Szyper Aleksandra, hod. Altoya, Bytom, Polska

mail: szyper.aleksandra@gmail.com

tel.: 535-353-949

(proszę o uprzedzanie smsem kontaktu tel., nie odpowiadam na nieznane numery)